Najbliższe spotkanie robótkoweNajbliższe spotkanie robótkowe: 29.08.2015, godzina 12:00, w naszym stałym miejscu.

Jeśli chcesz się z nami spotkać, to pozostaw w komentarzu adres mailowy lub skontaktuj się przez formularz, który jest po prawej stronie, a wyślę wszystkie potrzebne wskazówki :]

czwartek, 16 grudnia 2010

Indywidualizm

Ostatnio mam duży problem (tak jakbym go nie miała wcześniej ;)) z dopasowaniem rozmiaru swetrów... Piórkowy za mały wychodził, a teraz Audrey już 2 razy wychodziła za duża. Zaczęłam ją po raz trzeci i mam nadzieję, że we właściwym rozmiarze. Inaczej nie pozostanie mi nic innego jak się załamać. W sumie to już powinnam się załamać, bo we wzorze Audrey są instrukcje dla 11 rozmiarów, a ja się nie wpasowuję w żaden z nich... Nie ma jak wyrafinowany indywidualizm ;)

A z dobrych wiadomości, to skończyłam trzecią czapkę. Zdjęcia pokażę jak wszystkie czapki trafią do właścicielek i ściągnę od nich zdjęcia ;)

8 komentarzy:

 1. Nie wiem, czy to jakaś pociecha, ale ja Audrey tez prułam 3 razy, bo wychodziło za duże.Nie poddawaj się , bo sweterek fajny:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja aktualnie robię STILL Kim Hargreaves i normalnie to M byłaby ok, ale musiałam pruć i teraz robię S ale mogłaby być nawet XS. Pozdrawiam i życzę cierpliwości bo jestem efektu niezmiernie ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Magii66! Już się bałam, że coś znów psuję :]
  Ewo, Ty też się nie poddawaj :]

  OdpowiedzUsuń
 4. no nie, nie załamuj się tylko próbuj :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze możesz przytyć! *^v^*
  (to tak dla rozładowania dramatyzmu sytuacji ~^^~)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brahdelt, to łatwiej powiedzieć niż wykonać :/ ja mam "żołądek po końce palców", tak skwitowała mnie koleżanka widząc ile pochłaniam jedzenia.

  OdpowiedzUsuń
 7. A mówią, że szczupli mają lepiej ;) Ja też nie zawsze się wpasowuję w rozmiarówkę. Nie poddawaj się!

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko dobrych dni w Nowym Roku,
  zdrówka mocnego i portfela pełnego

  OdpowiedzUsuń